Domain

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
PDF
Drukuj
Email

Medycyna Pracy

Profimed to specjalistyczna przychodnia lekarska z  dobrze zorganizowaną i wyposażoną Poradnią Medycyny  Pracy.

Nasza oferta skierowana jest do zakładów pracy i indywidualnych pacjentów- bez wymuszania zakupów abonamentów medycznych.

Zakłady pracy z którymi podpiszemy umowę  korzystają z rabatowego cennika Wykonujemy:
-badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników,
-badania kierowców i kandydatów na kierowców (prawo jazdy),
-badania sanitarno-epidemiologiczne.

Mamy bogatą praktykę w tym zakresie. Doświadczony i profesjonalny zespół wykonuje niezbędne badania pracowników zakończone wydaniem wymaganych przez prawo zaświadczeń (również zaświadczenia kwalifikacyjne dla kierowców oraz wpisy do książeczek zdrowia wg wymogów Sanepidu).
Współdziałamy, w trybie roboczym, z inspektorami BHP. Badania organizujemy z poszanowaniem czasu zarówno pacjentów jak i ich pracodawców  a nawet , jeśli warunki na to pozwalają, to również w miejscu pracy.


Po wykonaniu badania sporządzany jest raport zawierający imienny wykaz zbadanych pracowników wraz z orzeczeniem i datą następnego badania. Na miesiąc przed kolejnym terminem  zawiadamiamy pracodawcę wysyłając imienny wykaz pracowników , których to badanie dotyczy.


Lecznica  Profimed ma dogodną lokalizację w pawilonie handlowym przy ul. Kondratowicza 25 (antresola) z łatwym dojazdem komunikacja miejską i wieloma bezpłatnymi miejscami parkingowymi .

kierownik poradni dr Joanna Kucharska - specjalista medycyny pracy

 
Projekt i realizacja: ITCent Strony www Puławy